ועידת נגישות ישראל
הבינלאומית ה-8

11-12 בספטמבר, 2022 | מרכז הכנסים "וואלי", כפר סבא

בסימן עתיד הנגישות
תיירות, תחבורה, עסקים, רשויות ופנאי

מתו"ס - שירות - טכנולוגיה

אייקונים נגישות

תכנית הוועידה

כנסו לסדר היום העשיר בהשתתפות מרצים בכירים מהארץ ומהעולם, בהם נציגי החברות הגדולות  –  מובילי נגישות, מפתחי טכנולוגיות מסייעות ועוד.

אודות

עמותת נגישות ישראל ע"ר פועלת לקידום הנגישות והשתלבותם בחברה של אנשים עם מוגבלות וקשישים במטרה לשפר את איכות חייהם, כמו גם של בני משפחותיהם. אחד מאירועי הדגל של העמותה הינו "ועידת נגישות ישראל" – ועידת נגישות ישראל הינה הגדולה והמקצועית ביותר בתחום הנגישות בישראל. מקום מפגש מרכזי לכל העוסקים בתחום הנגישות והשילוב מישראל ומהעולם. בוועידה צפויים להיות מובילים מתחום הנגישות ונציגים בכירים של כעשרות מדינות אשר ייקחו חלק פעיל בוועידה ובסדנאות הלמידה השונות. ימי הועידה יעסקו בהתפתחות תחום הנגישות, האתגרים והפתרונות בהווה ובעתיד. כמו כן, נעסוק באתגר הטכנולוגי ובפיתוחים המעניינים המאפשרים נגישות לכולם.

קול קורא

נצלו את ההזדמנות החשובה הזאת ובואו להיות חלק מהאירוע הבינלאומי הגדול בישראל בנושא נגישות.

הרצאות: אם אתם נוגעים בנושא הנגישות והשילוב ויש לכם הרצאה מעניינית ומקצועית הקשורה לנושאי הוועידה – עתיד הנגישות, תחבורה, תיירות, עסקים, רשויות ופנאי – הגישו את הצעתכם ואולי תעמדו על הבמה המרכזית במליאה.

מציגים וחסויות: אנו מזמינים אתכם לתת חסות בוועידה, לקחת חלק בתערוכת ספקי הנגישות העשירה, לחשוף את המוצרים והשירותים שלכם לקהל יעד איכותי. מדובר בהזדמנות הטובה בישראל לחשיפה ולביצוע מכירות – כולם במקום אחד. העלאת מודעות למותג, למוצרים ולשירותים הניתנים בעסק שלכם ושותפות בקידום נושא הנגישות בישראל. אתם מוזמנים להציע לחסויות, השתתפות בתערוכת הספקים או התנסויות ייחודיות וחדשניות שירגשו את המשתתפים ויאפשרו להם ללמוד היבטים חדשים של נגישות ושילוב ויאפשרו יישום טוב יותר של נגישות!

פרס נגישות ישראל: משפחת לוסטיג ועמותת נגישות ישראל, מזמינים אתכם בזאת להגיש מועמדות לפרס נגישות ישראל ע"ש שמחה לוסטיג ז"ל לשנת 2022. הפרס יוענק לפרויקט המהווה תרומה משמעותית לקידום הנגישות בישראל ושיפור איכות החיים והשתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה. הפרס יוענק במהלך ועידת נגישות ישראל ה-8 

ספונסרים

הדסק בע"מ, יוצרים נגישות בדרך שלך, מפיץ מורשה של 3M
סופר-פארם
דיסקונט, רוצים אותך יותר
קרן שלם, מאפשרת, מחברת, אחרת
המחלקה למאבק באנטישמיות וחוסן קהילתי ההסתדרות הציונית העולמית

ועידת נגישות ישראל ה-7

כ-1000 איש השתתפו בוועידת נגישות ישראל ה- 7 בסימן עתיד הנגישות שהתקיימה במאי 2019 במרכז הכנסים "אווניו" בקרית שדה התעופה.
הוועידה הבינלאומית השנתית ה- 7 של "נגישות ישראל" אירחה מרצים בכירים ביותר מעולם הטכנולוגיה והעסקים בארץ ובעולם, כללה מתחם טכנולוגיה מתקדמת, מתחם התנסות חוויתי, טקסי הענקת פרס נגישות ישראל 2019 ופרס 'מקדם הנגישות בתקשורת הישראלית' ועוד.

צרו קשר

אירוע נגיש
הוועידה תתקיים בתאריכים 11-12 בספטמבר, 2022,
באולם "וואלי" – כפר סבא.